gototopgototop

naslovna

Со цел културно да ги издигнеме нашите ученици и да ја зголемиме нивната љубов кон книгата, на 05.05.2018 година, нашето училиште организира посета на Саемот на книга  во Скопје.

„ Добра книга на вашата полица е исто како добар пријател. Без разлика дали ќе ви сврти грб, таа секогаш ќе остане добра за вас“-светски познат цитат.

31961914 2161391993876563 2343986734028554240 n

32087310 2161391973876565 3189505437711990784 n


НАЈНОВИ ОБЈАВИ:
ПОСТАРИ ОБЈАВИ:

banersoknigi

Точно време

Огласна табла

krusevo

Пребарување

РАСПОРЕД НА НАСТАВА


logoMON

АНКЕТА

Дали ви се допаѓа новиот дизајн на сајтот
 

Моментални Посетители

Има 28 гости присутни