gototopgototop
ВД Директор
Снежана Миленковска

Контакт
Адреса:
ТОДОР ПРОЕСКИ Бр.91
КРУШЕВО
МАКЕДОНИЈА

E-пошта: Оваа e-mail адреса е заштитена од spam bots, треба да ви е вклучен JavaScript за да ја видите.
телефон: 048 477 073
Факс: 048 477 279

Информации: nnborce@gmail.com

 


banersoknigi

Точно време

Огласна табла

krusevo

Пребарување

РАСПОРЕД НА НАСТАВА


logoMON

АНКЕТА

Дали ви се допаѓа новиот дизајн на сајтот
 

Моментални Посетители

Има 45 гости присутни