gototopgototop

Нашата ученичка Маја Дејкоска влезе во аналите на македонското борење како прва борачка што настапила на едно официјално меѓународно натпреварување, т.е. Европското првенство за младинци кое се одржа во Скопје- СЦ „ Борис Трајковски".

kopche-za-nazad

 


НАЈНОВИ ОБЈАВИ:
ПОСТАРИ ОБЈАВИ:

banersoknigi

Точно време

Огласна табла

krusevo

Пребарување

РАСПОРЕД НА НАСТАВА


logoMON

АНКЕТА

Дали ви се допаѓа новиот дизајн на сајтот
 

Моментални Посетители

Има 47 гости присутни