gototopgototop

Еколошките активности на нашите ученици продолжуваат согласно со еколошкиот календар на настани. На 17. 10.2013 е одбележан Светскиот ден на храната, ден покасно поради годишнината од смрттта на нашата ѕвезда Тоше Проески.

kopche-za-nazad

 


НАЈНОВИ ОБЈАВИ:
ПОСТАРИ ОБЈАВИ:

banersoknigi

Точно време

Огласна табла

krusevo

Пребарување

РАСПОРЕД НА НАСТАВА


logoMON

АНКЕТА

Дали ви се допаѓа новиот дизајн на сајтот
 

Моментални Посетители

Има 54 гости присутни